Фабрика рукавных фильтров, ООО
+380 (67) 530 4285
ФІЛЬТРИ ВІД ТОВ «ФАБРИКА РУКАВНИХ ФІЛЬТРІВ» ГОТОВІ ПРИЙМАТИ НА СЕБЕ ПИЛОВІ НАВАНТАЖЕННЯ 08.12.2020
ФІЛЬТРИ ВІД ТОВ «ФАБРИКА РУКАВНИХ ФІЛЬТРІВ» ГОТОВІ ПРИЙМАТИ НА СЕБЕ ПИЛОВІ НАВАНТАЖЕННЯ ФІЛЬТРИ ВІД ТОВ «ФАБРИКА РУКАВНИХ ФІЛЬТРІВ» ГОТОВІ ПРИЙМАТИ НА СЕБЕ ПИЛОВІ НАВАНТАЖЕННЯ ФІЛЬТРИ ВІД ТОВ «ФАБРИКА РУКАВНИХ ФІЛЬТРІВ» ГОТОВІ ПРИЙМАТИ НА СЕБЕ ПИЛОВІ НАВАНТАЖЕННЯ

ТОВ "Фабрика рукавних фільтрів" засноване у 1997 році. Це одне з провідних підприємств у виробництві змінних фільтрувальних елементів (виробництво фільтрувальних рукавів і каркасів для них, кишенькових фільтрів, секторів фільтрувальних), а також фільтрувальних систем: промислових установок очистки газів "Фільтр рукавний BFF".

 

ТОВ «Фабрика рукавних фільтрів» сертифікована в системі якості ISO 9001. У багатьох країнах наявність сертифіката системи менеджменту якості за стандартом ISO 9001 є показником конкурентоспроможності компанії не тільки на національному, а й на міжнародному рівні.

 

Завдяки досягнутій високій якості продукції та індивідуальному підходу до вирішення інтересів клієнта, підприємство зарекомендувало себе як стабільний і надійний виробник.

 

Конус розвантаження BFF-1 з пилоподавленням -  застосовується для зниження пиловиділення при завантаженні/вивантаженні сухих сипучих матеріалів (зернові, комбікорм, мін.добрива тощо).

 

Розташовується Конус безпосередньо над місцем навантаження сипучого матеріалу (для завантаження суден, автомобільного та залізничного транспорту).

 

Головною перевагою Конуса BFF-1 є те, що ця система пасивна, тобто не потребує електричного живлення та автоматики для керування.  У той же час ефективність її роботи набагато вища за існуючі в сегменті активних систем пилоподавлення аналоги.

 

Конструкція Конуса спроектована таким чином, що сипучий матеріал (зерно, мінерали тощо)  в процесі розвантаження  розподіляється по  периметру, у той час як пил зосереджується всередині потоку. Таким чином  - пил не розповсюджується в атмосфері і на підприємстві підтримується чистота.

 

Серед лінійки обладнання для фільтрації та аспірації окремо слід виділити фільтри для локального пиловловлення - Фільтр рукавний BFF-I-(4-6)-B-L.

 

Ці фільтри призначені для видалення дрібнодисперсного пилу із надлишкового повітря, яке витискається під час завантаження пневматичним або механічним транспортом.

 

Також доречно його застосовувати для локальної аспірації (в місцях пилоутворення).

 

Фільтрувальним елементом є рукава фільтрувальні, їх регенерація виконується імпульсом стисненого повітря. Обслуговування здійснюється збоку.

 

За детальною інформацією звертайтеся:

м. Кременчук, вул. Ярмаркова, 5д

(067) 530 4285 

frf@frf.com.ua 

www.frf.com.ua

 

ФІЛЬТРИ ВІД ТОВ «ФАБРИКА РУКАВНИХ ФІЛЬТРІВ» ГОТОВІ ПРИЙМАТИ НА СЕБЕ ПИЛОВІ НАВАНТАЖЕННЯ 08.12.2020